contact

Hieronder vindt u de contactgegevens van onze vestigingen overzichtelijk bij elkaar.

U kunt ons ook bereiken via het algemene emailadres: info@cerchio.nl.

 

Cerchio Groep
Zuid-Nederland

Rob van de Leijgraaf
kvk 17218934

Breedveldstraat 4
5268 DL Helvoirt
M. 06 23064762
E. rob@cerchio.nl
Cerchio Groep
Noord- en Oost-Nederland

Joan Lagerwaard
kvk 32129978

Rembrandtlaan 60-20
7944 GK Meppel
M. 06 20960124
E. joan@cerchio.nl
Cerchio Groep
West-Nederland

Johan van der Glas
kvk 24390438

Postbus 3570
3264 ZH Nieuw-Beijerland
T. 0186 616496
M. 06 41420609
F.  0186 619793
E. johan@cerchio.nl

Cerchio Groep
Midden-Nederland

Bart Kramer
kvk 61349704

Maisveld 22
7951 XB Staphorst
M. 06 34862612
E. bart@cerchio.nl

Advies en Coaching Wiegersma
Harm Wiegersma
kvk 56011814

Het eiland 21
5346 KE Oss
M. 06 4178066
E. harm@cerchio.nl
W. www.acwiegersma.nl
Re-integratie- en adviesbureau
Hans Straatman
kvk 61332658

Beverveen 136
3205 AH Spijkenisse.
M. 06 19875890
E. hans@cerchio.nl